Nr katalogowy: 410

Zbysław Marek MACIEJEWSKI (1946-1999)

Nr katalogowy: 410

Pierrot, 1978

olej, akryl, płótno; 152 x 92 cm;
sygn. i dat. p. g.: Zb (monogram wiązany) 24 VI 1978;
estymacja: 40 000 - 50 000 zł